Channels List

Popular Music Videos


Videos

Android Application iPhone, iPad Application

Latest News

Matura 2015 Maturantja qe e Rikthen Traditen SHqiptare (SH.M.Mjeksi ) Pej

Matura 2015 Maturantja qe e Rikthen Traditen SHqiptare (SH.M.Mjeksi ) Pej Gentrim Shabani...

More »

Lorik Cana perlotet pas pamjeve te dhimbshme te Kosoves I jashtezakonshem kapiteni KUQ E ZI

Programi është një intervistë në formën më të vecantë të mundëshme. Përcillet për...

More »

Propozimet sipas krahines

Rudi dhe Mateo na tregojne se si ndryshojne propozimet sipas krahinave te ndryshme ne Shqiperi. ...

More »

Tifozat Kuq E Zi Jemi Gati

Tifozat Kuq E Zi Jemi Gati

More »

Dhëmbë të shëndoshë, fëmijë të lumtur

Të nderuar, përshëndetjeMe datë 20 mars 2015, në Ditën Ndërkombëtare të Shëndetit...

More »


Top News

TUNA : Shpatin Tash Tjetër Kush E Ka

Kengetarja e hitit "I Asaj", Tuna Sejdiu, duket se ia ka rrembyer Shpatin Aferdites, te pakten...

More »

PËR PËRDORUESIT E DESKTOP

PËR PËRDORUESIT E DESKTOP 1. Sharkojeni "VLC Media Player - VideoLAN"nese nuk e keni te...

More »

ADRIAN GAXHA : Dueli Onairmusic Vs. Besfort Hasanaj Mban Peng Edhe Klipin “Ngjyra E Kuqe”

Kenga "Ngjyra e kuqe" u fshi nga kanali Youtube, ndersa per kete sipas Adrianit fajin e ka Besfort...

More »

Kaltrina Selimi joshëse me fustanet e Dona Matoshit

Ka kohë që ajo bashkëpunon me stilisten Dona Matoshi, ndërsa fustanet që Kaltrina Selimi...

More »

FLORIAN BEQIRI : Justin Bieber-I Shqiptar

Sapo ka publikuar kengen e dyte ne bashkepunim me Adrian Gaxhen, nje house remix te kenges shume te...

More »