Channels List

Other Live TV Channels

KTV Kosova

Category: categories_General / Përgjithshme

KTV-ja eshte televizioni me alternativ ne Kosove, me nje shikueshmeri urbane dhe program 24-oresh. Motoja eshte "Ec me kohen". KTV-ja ka nje diapazon te gjere programesh, duke nisur nga ato informative-politike, gjer te programet per me te vegjlit.
Televizioni Albanian Screen

Category: categories_General / Përgjithshme

Televizioni Albanian Screen është themeluar në vitin 2003 me një programacion të formatit thellësisht informative dhe deri në vitin 2010 ka mbajtur emerin ALSAT. Me ndryshimin e pronësisë, programacioni ka pësuar një ndryshim thelbësor dhe televizioni ka kaluar nga formati informativ në atë të një televizioni gjeneralist duke ridimesionuar gjithçka në drejtim të informimit, edukimit dhe argëtimit. Drejtor i Përgjithshëm i Televizionit Albanian Screen është z.Rezart Taçi.
Rtv 21 HD

Category: categories_General / Përgjithshme

Shikoni RTV21 live stream me programe te shumellojshme ,humor,seriale televizive,sport,Ju ftojme ta ndiqni ne Albanian.tv
First Channel

Category: categories_General / Përgjithshme

First Channel
Mpt 2

Category: categories_General / Përgjithshme

Mpt 2
Era Tv

Category: categories_General / Përgjithshme

Era Tv
Tvsh

Category: categories_General / Përgjithshme

Tvsh VLC Player
RTK

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Rtk Live
Tip Tv

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Tip Tv
T Plus

Category: categories_Movies / Kinema

T Plus
Film Aksion Hd

Category: categories_Movies / Kinema

Film Aksion Hd
Bang Bang TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Bang Bang TV
Cufo TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Cufo Tv
Tring Comedy

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Tring Comedy
Tring life

Category: categories_General / Përgjithshme

Plus Hd

Category: categories_Movies / Kinema

Plus Hd
T Plus 1

Category: categories_Movies / Kinema

T Plus 1 HD Albanian Tv
Tring World

Category: categories_Movies / Kinema

Tring World
Tring Planet

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Tring Planet
Tring HIstory

Category: categories_Movies / Kinema

Tring History

Popular Music Videos

Android Application iPhone, iPad Application
po

Latest News

URIME FESTA E 28 NËNTORIT

Dita e shpalljes së pavarësisë 28 Nëntori, është një ndër ditët më të ndritshme dhe...

More »

Ju prezantojmë Hashim Leen tek thyen blloqet e Bllokut! (Foto)

Pas lajmit për arritjen e koalicionit PDK-LDK, rrjetet sociale janë “bombarduar” me komente...

More »

Ta ndihmojmë Egzona Imerin (Video)

Egzona Imeri nga fshati Shtërpc vuan nga Artofia Kortikale Bifrontoparietale, sëmundje kjo e...

More »

Po Sikur Ai Goli Qe Beri Shqiperia......Te Ishte Nje Bombe.....Michel Platini

Po Sikur Ai Goli Qe Beri Shqiperia......Te Ishte Nje Bombe.....

More »


po

Top News

TUNA : Shpatin Tash Tjetër Kush E Ka

Kengetarja e hitit "I Asaj", Tuna Sejdiu, duket se ia ka rrembyer Shpatin Aferdites, te pakten...

More »

Kaltrina Selimi joshëse me fustanet e Dona Matoshit

Ka kohë që ajo bashkëpunon me stilisten Dona Matoshi, ndërsa fustanet që Kaltrina Selimi...

More »

ADRIAN GAXHA : Dueli Onairmusic Vs. Besfort Hasanaj Mban Peng Edhe Klipin “Ngjyra E Kuqe”

Kenga "Ngjyra e kuqe" u fshi nga kanali Youtube, ndersa per kete sipas Adrianit fajin e ka Besfort...

More »

FLORIAN BEQIRI : Justin Bieber-I Shqiptar

Sapo ka publikuar kengen e dyte ne bashkepunim me Adrian Gaxhen, nje house remix te kenges shume te...

More »

Genta, më e bukura e skenës

Genta Ismajli, ka bërë të ditur përmes rrjetit të saj social Facebook se videoja e re do të...

More »