Channels List

Other Live TV Channels

ABC News

Category: categories_News / Lajme

ABC or Albanian Broadcasting Company is a 24/7 World News TV channel. ABC claims to collect facts and observe every detail
Tv Dukagjini

Category: categories_General / Përgjithshme

Tv Dukagjini
Super Sport 3

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Super Sport 2

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Sport 1

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Super Sport News Albania
Film Dy HD

Category: categories_General / Përgjithshme

T Plus 1 HD

Category: categories_Movies / Kinema

Kanali me i ri dedikuar programacionit shqiptar. Show, spektakleve, filma e telenovelave me te ndjekura dhe nostalgjise se filmit shqiptar..
Plus HD

Category: categories_General / Përgjithshme

21Plus

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Film Nje HD

Category: categories_Movies / Kinema

Bang Bang TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Bang Bang TV
Tv 21 Popullore

Category: categories_Music / Muzikë

Tv 21 Popullore
Top News

Category: categories_News / Lajme

Tip Tv

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Cufo tv

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Cufo tv live stream kanali i preferuar i femijeve,ketu do te shihni kartonat per femijet tuaj ne gjuhen shqipe,duke i ndihmuar ato per nje shqipe letrare sa me te paster
Tring Tring

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Tring Tring me nje larmi emisionesh per femije nga paketa e mirenjohur shqiptare
SMiLE TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Vlora 6

Category: categories_General / Përgjithshme

EXP Shkence

Category: categories_General / Përgjithshme

TV Explorer Shkence live stream online, do te flitet per gjithçka... Shkence, teknologji, elektronike, mekanike, inxhinieri, arkitekture, industri, prodhimi.Knanal e paketes digitalb me te reja nga shkenca qe evulon cdo dite.
T Plus1

Category: categories_General / Përgjithshme

Digiplus live stream online , ketu do te shihni filmat seriale me te bukur te kohes,e shume spektakole.

Popular Music Videos

Android Application iPhone, iPad Application
po

Latest News

Rita Ora Në “Capital Fm Summertime Ball”

Rita Ora nuk ka nguruar asnjëherë që të tregoj linjat e saj dhe këtë e dëshmoi sërish. E...

More »

Unikkatil Mban Koncertin Në Zvicër

Reperi shqiptar Unikkatil, mbajti me shumë sukses koncertin e tij të shumëpritur në...

More »

Nëse ju mendoni Këndimi i tij ishte Supriz,Vetëm prisini dhe shiqoni atë që ai bën pas.

Askush nuk e kishte dëgjuar atë ndonjëherë  ,pos dashnorja e saj.

More »

Valon Berisha, shqiptari i ‘Scout Model 1’ në Zvicër

Është një nga djemtë më simpatikë shqiptarë, dhe sapo e sheh të bën të kuptosh se ai ka...

More »

Zanfina shfaq linjat superseksi

Këngëtarja e cila cilësohet si femra më seksi e skenës, Zanfina Ismajli ka postuar këtë...

More »


po

Top News

TUNA : Shpatin Tash Tjetër Kush E Ka

Kengetarja e hitit "I Asaj", Tuna Sejdiu, duket se ia ka rrembyer Shpatin Aferdites, te pakten...

More »

Kaltrina Selimi joshëse me fustanet e Dona Matoshit

Ka kohë që ajo bashkëpunon me stilisten Dona Matoshi, ndërsa fustanet që Kaltrina Selimi...

More »

Genta, më e bukura e skenës

Genta Ismajli, ka bërë të ditur përmes rrjetit të saj social Facebook se videoja e re do të...

More »

ADRIAN GAXHA : Dueli Onairmusic Vs. Besfort Hasanaj Mban Peng Edhe Klipin “Ngjyra E Kuqe”

Kenga "Ngjyra e kuqe" u fshi nga kanali Youtube, ndersa per kete sipas Adrianit fajin e ka Besfort...

More »

FLORIAN BEQIRI : Justin Bieber-I Shqiptar

Sapo ka publikuar kengen e dyte ne bashkepunim me Adrian Gaxhen, nje house remix te kenges shume te...

More »