Channels List

Other Live TV Channels

Televizioni Albanian Screen

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Televizioni Albanian Screen është themeluar në vitin 2003 me një programacion të formatit thellësisht informative dhe deri në vitin 2010 ka mbajtur emerin ALSAT. Me ndryshimin e pronësisë, programacioni ka pësuar një ndryshim thelbësor dhe televizioni ka kaluar nga formati informativ në atë të një televizioni gjeneralist duke ridimesionuar gjithçka në drejtim të informimit, edukimit dhe argëtimit. Drejtor i Përgjithshëm i Televizionit Albanian Screen është z.Rezart Taçi.
T Plus 1

Category: categories_Movies / Kinema

T Plus 1 HD Albanian Tv
ABC News

Category: categories_News / Lajme

ABC or Albanian Broadcasting Company is a 24/7 World News TV channel. ABC claims to collect facts and observe every detail
Alb UK

Category: categories_General / Përgjithshme

ALB UK HD
Albuk Plus

Category: categories_Movies / Kinema

Albuk Plus
Folk

Category: categories_Music / Muzikë

Folk Shqip
ALB Music

Category: categories_Music / Muzikë

ALB Music UK
Agon TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Agon TV
21Plus

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Arta Tv

Category: categories_General / Përgjithshme

Arta Tv
TV Jug

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

TV Jug
Rrokum TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Rrokum TV went live in 2008. The channel is owned by Migjen Kelmendi. Rrokum TV live stream is available on the official Website. Its broadcasts are very popular among people living in Kosovo. The channel features a general schedule including news, series, movies, talk shows and sport. For more details on the TV channel, to watch Rrokum TV live stream or specific information such as programs, shows or vod please check the official website. . Rrokum TV stream is aired from Prishtina.
Ora News

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

RTV Ora News live broadcast is available on the official website. Ora News programs are aimed to inform about political, social, economical news and events. The talk shows cover topics of national interest. It is available 24 hours a day with the latest national and international headlines.For more details on the channel, RTV Ora News broadcast or specific details such as tv shows, schedules or vod please check the official website.The TV online programming includes shows and programmes like Ora Ekonomi, Alarm, Ora Sport, Pro dhe Kunder, KM 28000, . RTV Ora News stream is aired from Tirana.
News 24

Category: categories_News / Lajme

News 24 It gives news, and other information about tender, investments, documents, ...in the Balkan region in Albanian
Zico TV HD

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Televizioni Nacional Kabllor 'ZICO TV' nga data 2 tetor 2012, ka nisur transmetimin në formatin më të lartë të figurës dhe zërit, duke nisur kështu një etapë të re në Kosovë të cilësisë më të lartë të transmetimeve në botë, High Definition! 'ZICO TV' hapin e rëndësishëm në infrastrukturën e transmetimit HD tek shikuesit kosovarë e sjellë nëpërmjet Platformës "TIK TV". Kanali juaj 'ZICO TV' edhe tani përmbanë logon e zakonshme por të shtuara i ka edhe inicialet HD.
SKY TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

SKY TV
Apollon TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Apollon TV
A1 Report

Category: categories_News / Lajme

A1 Report
Koha Vizioni

Category: categories_General / Përgjithshme

Koha Vizioni
MultiVision

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

MultiVision

Popular Music Videos

Android Application iPhone, iPad Application
po

Latest News

Unikkatil feat.Klepto -Kuq E Zi

Unikkatil .feat. Klepto - Kuq E Zi

More »

Alketa Veliqi - Skam faj qe flas shqip (Duke Recituar vjershen me Lot

Alketa Veliqi - Skam faj qe flas shqip (Duke Recituar vjershen me Lot

More »

Rita Ora Në “Capital Fm Summertime Ball”

Rita Ora nuk ka nguruar asnjëherë që të tregoj linjat e saj dhe këtë e dëshmoi sërish. E...

More »

Unikkatil Mban Koncertin Në Zvicër

Reperi shqiptar Unikkatil, mbajti me shumë sukses koncertin e tij të shumëpritur në...

More »

Nëse ju mendoni Këndimi i tij ishte Supriz,Vetëm prisini dhe shiqoni atë që ai bën pas.

Askush nuk e kishte dëgjuar atë ndonjëherë  ,pos dashnorja e saj.

More »


po

Top News

TUNA : Shpatin Tash Tjetër Kush E Ka

Kengetarja e hitit "I Asaj", Tuna Sejdiu, duket se ia ka rrembyer Shpatin Aferdites, te pakten...

More »

Kaltrina Selimi joshëse me fustanet e Dona Matoshit

Ka kohë që ajo bashkëpunon me stilisten Dona Matoshi, ndërsa fustanet që Kaltrina Selimi...

More »

ADRIAN GAXHA : Dueli Onairmusic Vs. Besfort Hasanaj Mban Peng Edhe Klipin “Ngjyra E Kuqe”

Kenga "Ngjyra e kuqe" u fshi nga kanali Youtube, ndersa per kete sipas Adrianit fajin e ka Besfort...

More »

FLORIAN BEQIRI : Justin Bieber-I Shqiptar

Sapo ka publikuar kengen e dyte ne bashkepunim me Adrian Gaxhen, nje house remix te kenges shume te...

More »

Genta, më e bukura e skenës

Genta Ismajli, ka bërë të ditur përmes rrjetit të saj social Facebook se videoja e re do të...

More »