Channels List

Other Live TV Channels

T 3 Plus

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

EXP Shkence

Category: categories_General / Përgjithshme

EXP Shkence
Tring Shqip

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

TV Klan

Category: categories_General / Përgjithshme

TVKLAN eshte kanali televiziv privat me i madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i Televizionit (KKRT) si kanali i pare kombetar private ne territorin e Shqiperise ne vitin 2001. TVKLAN mbulon rreth 80% te territorit te Shqiperise qe do te thote rreth 90% te popullsise se vendit. TVKLAN eshte edhe ne transmetim satelitor 24 ore ne satelit Eutelsat W2 ne te gjithe Europen, njekohesisht edhe ne SH.B.A dhe Kanada. Nga data 4 mars 2012 Televizioni Kombetar KLAN eshte televizioni i pare ne Shqiperi, Ballkan dhe Europen Juglindore qe fillon transmetimet High Definition, standarti me i larte i transmetimit televiziv ne bote. KLAN HD, 24 ore ne HD, i pari televizion ne rajon me teknologjine e cilesise maksimale në transmetimet televizive. Qe nga 1 tetori 2012 Televizioni Kombetar Klan hedh nje tjeter hap te rendesishem ne infrastrukturen e transmetimit High Definition. Vec transmetimit tokesor High Definion, Klan HD transmeton edhe ne paketen Digitalb Satelit per te gjithe shqiptaret kudo ku ndodhen ne shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe ne te gjithe Europen.
RTK

Category: categories_General / Përgjithshme

RTK - Televizion kombëtar me transmetim tokësor dhe satelitor, i përfshirë në transmetime analoge dhe dixhitale, themeluar në vitin 1998. Transmeton edicione informative, emisione politike dhe sociale, filma, seriale, telenovela, spektakle, etj.
Tvsh

Category: categories_General / Përgjithshme

Televizioni Shqiptar (TVSH) is a nationwide television channel owned and operated by Radio Televizioni Shqiptar (RTSH), the public broadcaster of Albania headquartered in Tirana (Tiranë), Tirana County (Qarku i Tiranës)
AlsatM 1

Category: categories_General / Përgjithshme

AlsatM VCL
Top Channel Tv Albania

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Top Channel is an independent national television. Its signal covers the whole of the country’s territory. Top Channel’s signal can also be received all over Europe through the Digitalb platform as well as in the North America through the two IPTV platforms TVALB and Shqip TV. Top Channel was founded by the late President of Top Media, Mr. Dritan Hoxha, on the 30th of July 2001. Since day one, Top Channel has had a clear objective: becoming the television of all Albanians through the information, entertainment, and education triangle. Top Channel’s persistent endeavours to fulfil this objective with professionalism and quality have eventually enabled this television to be considered by all as the biggest and most powerful medium watched in the country and in the whole pan Albanian area. Soon after its creation, due to the high quality of its informative, entertainment and educational programs, Top Channel won the battle of competition by attracting the Albanian audience. Since 2003, a reliable poll ranked Top Channel as the first most watched television in the country, whereas according to a research of the IPSOS agency of 2011, Top Channel is a leading television in the market. Broadcasts started for the first time in December 20th, 2001 and in only few months, owing to the staff of creators, reporters and producers, to the new technology and innovative ideas, Top Channel could become the main and most loved TV channel for the Albanians.
Rtv 21 HD

Category: categories_General / Përgjithshme

Shikoni RTV21 live stream me programe te shumellojshme ,humor,seriale televizive,sport,Ju ftojme ta ndiqni ne Albanian.tv
Tvsh

Category: categories_General / Përgjithshme

Tvsh VLC Player
RTK

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Rtk Live
Klan Kosova

Category: categories_News / Lajme

Televizioni “Klan Kosova” u themelua në dhjetor të vitit 2008. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i vitit 2009, me simbolikën e shënimit të një vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës.
Vision Plus TV

Category: categories_General / Përgjithshme

Vision Plus TV
Agon TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Agon TV
KTV Kosova

Category: categories_General / Përgjithshme

KTV-ja eshte televizioni me alternativ ne Kosove, me nje shikueshmeri urbane dhe program 24-oresh. Motoja eshte "Ec me kohen". KTV-ja ka nje diapazon te gjere programesh, duke nisur nga ato informative-politike, gjer te programet per me te vegjlit.
Televizioni Albanian Screen

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Televizioni Albanian Screen është themeluar në vitin 2003 me një programacion të formatit thellësisht informative dhe deri në vitin 2010 ka mbajtur emerin ALSAT. Me ndryshimin e pronësisë, programacioni ka pësuar një ndryshim thelbësor dhe televizioni ka kaluar nga formati informativ në atë të një televizioni gjeneralist duke ridimesionuar gjithçka në drejtim të informimit, edukimit dhe argëtimit. Drejtor i Përgjithshëm i Televizionit Albanian Screen është z.Rezart Taçi.
ABC News

Category: categories_News / Lajme

ABC or Albanian Broadcasting Company is a 24/7 World News TV channel. ABC claims to collect facts and observe every detail
Alb UK

Category: categories_General / Përgjithshme

ALB UK HD
Albuk Plus

Category: categories_Movies / Kinema

Albuk Plus
ALB Music

Category: categories_Music / Muzikë

ALB Music UK

Popular Music Videos

Android Application iPhone, iPad Application
po

Latest News

Unikkatil feat.Klepto -Kuq E Zi

Unikkatil .feat. Klepto - Kuq E Zi

More »

Alketa Veliqi - Skam faj qe flas shqip (Duke Recituar vjershen me Lot

Alketa Veliqi - Skam faj qe flas shqip (Duke Recituar vjershen me Lot

More »

Rita Ora Në “Capital Fm Summertime Ball”

Rita Ora nuk ka nguruar asnjëherë që të tregoj linjat e saj dhe këtë e dëshmoi sërish. E...

More »

Unikkatil Mban Koncertin Në Zvicër

Reperi shqiptar Unikkatil, mbajti me shumë sukses koncertin e tij të shumëpritur në...

More »

Nëse ju mendoni Këndimi i tij ishte Supriz,Vetëm prisini dhe shiqoni atë që ai bën pas.

Askush nuk e kishte dëgjuar atë ndonjëherë  ,pos dashnorja e saj.

More »


po

Top News

TUNA : Shpatin Tash Tjetër Kush E Ka

Kengetarja e hitit "I Asaj", Tuna Sejdiu, duket se ia ka rrembyer Shpatin Aferdites, te pakten...

More »

Kaltrina Selimi joshëse me fustanet e Dona Matoshit

Ka kohë që ajo bashkëpunon me stilisten Dona Matoshi, ndërsa fustanet që Kaltrina Selimi...

More »

ADRIAN GAXHA : Dueli Onairmusic Vs. Besfort Hasanaj Mban Peng Edhe Klipin “Ngjyra E Kuqe”

Kenga "Ngjyra e kuqe" u fshi nga kanali Youtube, ndersa per kete sipas Adrianit fajin e ka Besfort...

More »

Genta, më e bukura e skenës

Genta Ismajli, ka bërë të ditur përmes rrjetit të saj social Facebook se videoja e re do të...

More »

FLORIAN BEQIRI : Justin Bieber-I Shqiptar

Sapo ka publikuar kengen e dyte ne bashkepunim me Adrian Gaxhen, nje house remix te kenges shume te...

More »