Channels List

Other Live TV Channels

Teuta Tv

Category: categories_News / Lajme

Teuta Tv
Koha Vizioni

Category: categories_General / Përgjithshme

Koha Vizioni
Nix Music TV

Category: categories_Music / Muzikë

NMTV eshte nje portal muzikor ku mund te informoheni me te rejat me te fundit nga Showbiz shqiptar dhe i huaj. NMTV eshte nje Web Tv muzikor ku transmetohet muzika me e mire shqiptare dhe e huaj e te gjitha koherave.
Tv 21 Popullore

Category: categories_Music / Muzikë

Tv 21 Popullore
Albanian Culture Tv

Category: categories_General / Përgjithshme

Albanian Culture Tv
Agon TV

Category: categories_General / Përgjithshme

TV Agon
TV Jug

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

TV Jug
Rrokum TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Rrokum TV went live in 2008. The channel is owned by Migjen Kelmendi. Rrokum TV live stream is available on the official Website. Its broadcasts are very popular among people living in Kosovo. The channel features a general schedule including news, series, movies, talk shows and sport. For more details on the TV channel, to watch Rrokum TV live stream or specific information such as programs, shows or vod please check the official website. . Rrokum TV stream is aired from Prishtina.
Fan TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Fan TV
Super Sonic

Category: categories_Music / Muzikë

Super Sonic TV live broadcast began in 1992. The Team at super Sonic TV produces high quality music videos for artists like Rovena Dilo, Flori&Evi Reci in collaboration with directors like Dean Milcevic. The channel is available in Albania on cable channel 37 and via satellite signal on ABCOM We Digitalb. Super Sonic TV is also available on cable in Kosovo on IPKO channel 121. Super Sonic live stream is also available on the official website.For more details on the TV channel, to watch Super Sonic live stream or specific information such as programs, shows or vod please check the official website.The TV online programming includes shows and programmes like 3N1. Super Sonic stream is aired from Tirana.
Zico TV HD

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Televizioni Nacional Kabllor 'ZICO TV' nga data 2 tetor 2012, ka nisur transmetimin në formatin më të lartë të figurës dhe zërit, duke nisur kështu një etapë të re në Kosovë të cilësisë më të lartë të transmetimeve në botë, High Definition! 'ZICO TV' hapin e rëndësishëm në infrastrukturën e transmetimit HD tek shikuesit kosovarë e sjellë nëpërmjet Platformës "TIK TV". Kanali juaj 'ZICO TV' edhe tani përmbanë logon e zakonshme por të shtuara i ka edhe inicialet HD.
BBF Tv Shqip

Category: categories_General / Përgjithshme

BBF Tv Shqip
SKY TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

SKY TV
Shqip Folk

Category: categories_General / Përgjithshme

Shqip Folk
Av tv

Category: categories_General / Përgjithshme

Me Shqiptaret E Amerikes
Era Tv

Category: categories_General / Përgjithshme

Era Tv
Tv Mitrovica

Category: categories_General / Përgjithshme

Tv Mitrovica
News 24

Category: categories_News / Lajme

News 24 It gives news, and other information about tender, investments, documents, ...in the Balkan region in Albanian
A1 Report

Category: categories_News / Lajme

A1 Report
Apollon TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Apollon TV

Popular Music Videos

Latest News

Rita Ora, Topless Në Kopertinën E Revistës “Elle”

Jemi mësuar që këngëtaren me origjinë kosovare ta shohim të veshur me rroba...

More »

Macja Rita Ora

Rita Ora është e famshme për zgjidhjet e veshjeve që bën, po aq sa edhe për muzikën e saj. E...

More »

E pabesueshme! ,90 shkallë vertikale ngjiten motoçiklistit.

90 shkallë  vertikale ngjiten motoçiklistit. E pabesueshme!

More »

ADELINA BERISHA NUK NDALET

Këngëtarja gjilanase, e cila është prezentuar edhe në këtë edicion të 'Top Fest',...

More »

Puthja e parë është një moment intim dhe nervoz midis dy personave por çfarë ndodh kur ata nuk e kanë takuar më parë njëri-tjetrin.

Puthja e parë është një moment intim dhe nervoz midis dy personave por çfarë ndodh kur...

More »


Top News

TUNA : Shpatin Tash Tjetër Kush E Ka

Kengetarja e hitit "I Asaj", Tuna Sejdiu, duket se ia ka rrembyer Shpatin Aferdites, te pakten...

More »

Genta, më e bukura e skenës

Genta Ismajli, ka bërë të ditur përmes rrjetit të saj social Facebook se videoja e re do të...

More »

ADRIAN GAXHA : Dueli Onairmusic Vs. Besfort Hasanaj Mban Peng Edhe Klipin “Ngjyra E Kuqe”

Kenga "Ngjyra e kuqe" u fshi nga kanali Youtube, ndersa per kete sipas Adrianit fajin e ka Besfort...

More »

Kaltrina Selimi joshëse me fustanet e Dona Matoshit

Ka kohë që ajo bashkëpunon me stilisten Dona Matoshi, ndërsa fustanet që Kaltrina Selimi...

More »

FLORIAN BEQIRI : Justin Bieber-I Shqiptar

Sapo ka publikuar kengen e dyte ne bashkepunim me Adrian Gaxhen, nje house remix te kenges shume te...

More »