Channels List

Other Live TV Channels

Rtv 21 HD

Category: categories_General / Përgjithshme

Shikoni RTV21 live stream me programe te shumellojshme ,humor,seriale,sport,
Alb UK

Category: categories_General / Përgjithshme

ALB UK HD
Albuk Plus

Category: categories_Movies / Kinema

Albuk Plus
Super Sport 2

Category: categories_Sports / sportiv

Super Sport 2
Super Sport 1

Category: categories_Sports / sportiv

Super Sport News
Super Sport 3

Category: categories_Sports / sportiv

Super Sport 3
ALB Music

Category: categories_Music / Muzikë

ALB Music UK
Ora News

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

RTV Ora News live broadcast is available on the official website.
A1 Report

Category: categories_News / Lajme

A1 Report
News 24

Category: categories_News / Lajme

News 24, in Albanian
Scan Tv

Category: categories_News / Lajme

Scan Tv
ABC News

Category: categories_News / Lajme

ABC or Albanian Broadcasting Company is a 24/7 World News TV channel. ABC claims to collect facts and observe every detail
Arta Tv

Category: categories_General / Përgjithshme

Arta Tv
Tv2 Gostivar

Category: categories_General / Përgjithshme

TV 2 nis transmetimin më datë 1 nëntor të vitit 1994 me një program prej 24-orësh. Po të njëjti vit,
Rtv Besa

Category: categories_General / Përgjithshme

Rtv Besa
Tv Globi

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Tv Globi
Channel 7

Category: categories_General / Përgjithshme

Channel 7
Tv Prizreni

Category: categories_General / Përgjithshme

Tv Prizreni
Zico TV HD

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Televizioni Nacional Kabllor 'ZICO TV' nga data 2 tetor 2012, ka nisur transmetimin në formatin më të lartë të figurës dhe zërit, duke nisur kështu një etapë të re në Kosovë të cilësisë më të lartë të transmetimeve në botë, High Definition! 'ZICO TV' hapin e rëndësishëm në infrastrukturën e transmetimit HD tek shikuesit kosovarë e sjellë nëpërmjet Platformës "TIK TV". Kanali juaj 'ZICO TV' edhe tani përmbanë logon e zakonshme por të shtuara i ka edhe inicialet HD.
Mad Tv

Category: categories_Music / Muzikë

Mad Tv

Popular Music Videos

Android Application iPhone, iPad Application

Latest News

Matura 2015 Maturantja qe e Rikthen Traditen SHqiptare (SH.M.Mjeksi ) Pej

Matura 2015 Maturantja qe e Rikthen Traditen SHqiptare (SH.M.Mjeksi ) Pej Gentrim Shabani...

More »

Lorik Cana perlotet pas pamjeve te dhimbshme te Kosoves I jashtezakonshem kapiteni KUQ E ZI

Programi është një intervistë në formën më të vecantë të mundëshme. Përcillet për...

More »

Propozimet sipas krahines

Rudi dhe Mateo na tregojne se si ndryshojne propozimet sipas krahinave te ndryshme ne Shqiperi. ...

More »

Tifozat Kuq E Zi Jemi Gati

Tifozat Kuq E Zi Jemi Gati

More »

Dhëmbë të shëndoshë, fëmijë të lumtur

Të nderuar, përshëndetjeMe datë 20 mars 2015, në Ditën Ndërkombëtare të Shëndetit...

More »


Top News

TUNA : Shpatin Tash Tjetër Kush E Ka

Kengetarja e hitit "I Asaj", Tuna Sejdiu, duket se ia ka rrembyer Shpatin Aferdites, te pakten...

More »

PËR PËRDORUESIT E DESKTOP

PËR PËRDORUESIT E DESKTOP 1. Sharkojeni "VLC Media Player - VideoLAN"nese nuk e keni te...

More »

ADRIAN GAXHA : Dueli Onairmusic Vs. Besfort Hasanaj Mban Peng Edhe Klipin “Ngjyra E Kuqe”

Kenga "Ngjyra e kuqe" u fshi nga kanali Youtube, ndersa per kete sipas Adrianit fajin e ka Besfort...

More »

FLORIAN BEQIRI : Justin Bieber-I Shqiptar

Sapo ka publikuar kengen e dyte ne bashkepunim me Adrian Gaxhen, nje house remix te kenges shume te...

More »

Kaltrina Selimi joshëse me fustanet e Dona Matoshit

Ka kohë që ajo bashkëpunon me stilisten Dona Matoshi, ndërsa fustanet që Kaltrina Selimi...

More »