Channels List

Other Live TV Channels

21 Junior

Category: categories_General / Përgjithshme

21 JUNIOR u bë televizion për brezin e ri dhe ngërthen në skemën programore emisionin “ TOP HOP HITI “, “21 PETALE” dhe shumë emisione të tjera me përmbajtje të larmishme programore që i intereson moshës më të re.
Ora News

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

RTV Ora News live broadcast is available on the official website. Ora News programs are aimed to inform about political, social, economical news and events. The talk shows cover topics of national interest. It is available 24 hours a day with the latest national and international headlines.For more details on the channel, RTV Ora News broadcast or specific details such as tv shows, schedules or vod please check the official website.The TV online programming includes shows and programmes like Ora Ekonomi, Alarm, Ora Sport, Pro dhe Kunder, KM 28000, . RTV Ora News stream is aired from Tirana.
Syri Vision

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Syri Vision
Koha Vizioni

Category: categories_General / Përgjithshme

Koha Vizioni
Nix Music TV

Category: categories_Music / Muzikë

NMTV eshte nje portal muzikor ku mund te informoheni me te rejat me te fundit nga Showbiz shqiptar dhe i huaj. NMTV eshte nje Web Tv muzikor ku transmetohet muzika me e mire shqiptare dhe e huaj e te gjitha koherave.
Agon TV

Category: categories_General / Përgjithshme

TV Agon
TV Jug

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

TV Jug
Rrokum TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Rrokum TV went live in 2008. The channel is owned by Migjen Kelmendi. Rrokum TV live stream is available on the official Website. Its broadcasts are very popular among people living in Kosovo. The channel features a general schedule including news, series, movies, talk shows and sport. For more details on the TV channel, to watch Rrokum TV live stream or specific information such as programs, shows or vod please check the official website. . Rrokum TV stream is aired from Prishtina.
Fan TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Fan TV
Zico TV HD

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Televizioni Nacional Kabllor 'ZICO TV' nga data 2 tetor 2012, ka nisur transmetimin në formatin më të lartë të figurës dhe zërit, duke nisur kështu një etapë të re në Kosovë të cilësisë më të lartë të transmetimeve në botë, High Definition! 'ZICO TV' hapin e rëndësishëm në infrastrukturën e transmetimit HD tek shikuesit kosovarë e sjellë nëpërmjet Platformës "TIK TV". Kanali juaj 'ZICO TV' edhe tani përmbanë logon e zakonshme por të shtuara i ka edhe inicialet HD.
SKY TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

SKY TV
Era Tv

Category: categories_General / Përgjithshme

Era Tv
News 24

Category: categories_News / Lajme

News 24 It gives news, and other information about tender, investments, documents, ...in the Balkan region in Albanian
A1 Report

Category: categories_News / Lajme

A1 Report
Apollon TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Apollon TV
Tring TV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

Tring TV
MultiVision

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

MultiVision
NTV

Category: categories_Cartoons / Film Vzatimor

NTV began its live broadcast in 1998 as Neser TV. Its shareholders changed in 2003. Its schedule is of general interest, serving political, cultural and social programs. NTV does its best to use simple language and monitors constantly its sources of information. You can watch NTV live stream on its official website. For more details on the TV channel, to watch NTV live stream or specific information such as programs, shows or vod please check the official website.The TV online programming includes shows and programmes like Flash New, Busull, News Pasdite, Stock Time, Corner, Forum sondazh, Profile, Radiokraci, Aktualitet, Euromax, Infopoint, Reportazha. NTV stream is aired from Tirana.

Popular Music Videos

Latest News

Premierë: Dhurata tregon "macet" në klipin e ri (Video)

Ashtu siç është pritur, Dhurata ka pasur çfarë të tregojë në videoklipin e ri, të këngës...

More »

Rita Ora, Topless Në Kopertinën E Revistës “Elle”

Jemi mësuar që këngëtaren me origjinë kosovare ta shohim të veshur me rroba...

More »

Macja Rita Ora

Rita Ora është e famshme për zgjidhjet e veshjeve që bën, po aq sa edhe për muzikën e saj. E...

More »

E pabesueshme! ,90 shkallë vertikale ngjiten motoçiklistit.

90 shkallë  vertikale ngjiten motoçiklistit. E pabesueshme!

More »

ADELINA BERISHA NUK NDALET

Këngëtarja gjilanase, e cila është prezentuar edhe në këtë edicion të 'Top Fest',...

More »


Top News

TUNA : Shpatin Tash Tjetër Kush E Ka

Kengetarja e hitit "I Asaj", Tuna Sejdiu, duket se ia ka rrembyer Shpatin Aferdites, te pakten...

More »

Genta, më e bukura e skenës

Genta Ismajli, ka bërë të ditur përmes rrjetit të saj social Facebook se videoja e re do të...

More »

ADRIAN GAXHA : Dueli Onairmusic Vs. Besfort Hasanaj Mban Peng Edhe Klipin “Ngjyra E Kuqe”

Kenga "Ngjyra e kuqe" u fshi nga kanali Youtube, ndersa per kete sipas Adrianit fajin e ka Besfort...

More »

Kaltrina Selimi joshëse me fustanet e Dona Matoshit

Ka kohë që ajo bashkëpunon me stilisten Dona Matoshi, ndërsa fustanet që Kaltrina Selimi...

More »

FLORIAN BEQIRI : Justin Bieber-I Shqiptar

Sapo ka publikuar kengen e dyte ne bashkepunim me Adrian Gaxhen, nje house remix te kenges shume te...

More »