15 milionë për “Hatixhen” (Video)03:17

  • 40,305,361 views
Loading...

Askush nuk e kishte pritur, por “Hatixhe” është bërë hit i kësaj vere.
Tashmë projekti ka arritur 15 milionë klikime në YouTube.
Ri-bërja e këngës popullore nga Capital T dhe Mixey ka rezultuar me sukses ultimativ dhe 15 milionë klikime të grumbulluara.
“Hatixhe” është bërë kënga më e preferuar e klubeve të natës.
Deri tash projekti që ka konkurruar seriozisht këtë këngë është “Nona” nga Ledri dhe Young Zerka

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"