Alban Skenderaj – Nuk je vetem03:47

  • 6,178,306 views
KANALET I PERKASIN WEBFAQES WWW.ALBANIAN.TV
NA VIZITONI!

SE SHPEJTI ME APLIKACION TONIN!

Alban Skenderaj – Nuk je vetem (Official Video), Muziken dhe Tekstin e ka realizuar vet kengetari Alban Skenderaj, kurse Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te AlbanSkenderajMusic.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"