Blero publikon këngën e re “Ndale”, në ditëlindjen e tij03:32

  • 1,324,447 views
Loading...

Këngëtari i njohur Blero ka festuar sot (e mërkurë) ditëlindjen e tij të 39-të.

Loading…


Me këtë rast ai ka marrë shumë urime të përzemërta nga miqtë, kolegët e familjarët, ndërsa nuk munguan as dhuratat!
Por, dhuratën më të bukur këngëtari duket se ka vendosur t’ia bëjë vetes dhe fansave duke publikuar në datën e lindjes, këngën dhe klipin e tij më të ri “Ndale”.
Muzika është punuar nga unë dhe Prygo, tekstin e ka shkruar Ndesim Kurti. Është një këngë shumë më ndryshe se të tjerat, sepse është vetëm me kitarë dhe një melodi shumë interesante. Xhirimet e klipit janë kryer në Turqi. Shpresoj të pëlqehet….”, është shprehur Blero për Telegrafin.
Klipi i këngës është punuar nga XL Films, dhe sjell skena mjaft të veçantë, që nga ato të lehtat e deri te skenat eksplicite të modeleve të bukura në klip.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"