“E dham besën” thonë Gold AG dhe Loki në këngën e re me motive patriotike02:42

  • 435,527 views
KANALET I PERKASIN WEBFAQES WWW.ALBANIAN.TV
NA VIZITONI!

SE SHPEJTI ME APLIKACION TONIN!

Reperët Gold AG dhe Loki kanë publikuar së fundmi projektin e tyre më të ri muzikor.
“E dhamë besën” titullohet bashkëpunimi i tyre më i ri, këngë e cila është punuar në studion e Bini Reecords.
Muzika dhe teksti janë realizuar nga Gold Ag.
Klipi i këngës është me motive patriotike, ndërsa xhirimet janë kryer në Gllogjan dhe Deçan.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"