Fajt publikon klipin e këngës “Marijuana”03:13

  • 172,551 views
Loading...

“Marijuana” titullohet kënga më e re e Fajt që është lansuar me videoklip.
Për tekstin dhe melodinë është angazhuar vet reperi.
Bergin Demaj e ka bërë miksimin dhe masterizimin e këngës, ndërsa videoja është realizuar nga Black Fish Entertainment.
Projekti është prodhim i producentit Genc Prelvukaj.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"