Gold AG ft. Shemi03:19

  • 2,662,267 views
KANALET I PERKASIN WEBFAQES WWW.ALBANIAN.TV
NA VIZITONI!

SE SHPEJTI ME APLIKACION TONIN!

Gold AG ft. Shemi (Iliret) – E mira e Ulqinit (Official Video) , Muziken dhe Tekstin e ka realizuar vet reperi Gold AG, ndersa Orkestrimin Florent Boshnjaku, Video klipi eshte realizuar nga MProduction, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Gold AG.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"