Ledri Vula dhe Young Zerka – Nona02:46

  • 24,513,529 views
KANALET I PERKASIN WEBFAQES WWW.ALBANIAN.TV
NA VIZITONI!

SE SHPEJTI ME APLIKACION TONIN!

I janë dashur vetëm dy ditë për të shënuar një milion klikime në kanalin YouTube. Kënga “Nona” e reperit Ledri Vula dhe Young Zerkës e cila u publikua në befasi pa asnjë paralajmërim, është shndërruar në një hit të padiskutueshëm duke vazhduar me grumbullimin e milionave në YouTube.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"