LOJTARËT E REAL MADRIDIT BËJN SHQIPONJËN NE MES SHKUPIT (FOTO/VIDEO)

Loading...


Lojtarët e klubit të FC Real Madrid në mes të stadiumit të Maqedonis Philip II kapen për një moment duke bërë Shqiponjën. Ata e kanë bërë shqiponjnë me insistim të një vogëlushe shqiptare që ka qenë në stadium dhe nënës së saj.
A truly amazing moment #SuperCup #Diversity #Equality pic.twitter.com/S7qj8Rghdw
— UEFA Foundation (@UEFA_Foundation) August 8, 2017
Shiko Videon KETU

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"