Lumi B ft. Dhurata Dora – Simpatia03:43

  • 25,244,320 views
Loading...

Premierë:Lumi B dhe Dhurata Dora sjellë projektin e ri “Simpatia” (Video)

Loading…

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"