Mahmut Ferati – Ti nuk je mo03:27

  • 688,563 views
KANALET I PERKASIN WEBFAQES WWW.ALBANIAN.TV
NA VIZITONI!

SE SHPEJTI ME APLIKACION TONIN!Mahmut Ferati – Ti nuk je mo (Official Video), Muziken dhe Orkestrimin e ka realizuar Rrahman kryeziu, ndersa Tekstin e ka shkruar Fatmir Muja, Videoklipi eshte realizuar nga MProduction, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te VizioniLibonia.

Loading…

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"