Nikollë Nikprelaj befason fansen me nevoja të veçanta, përlot dasmorët (Video)

Loading...

Nikollë Nikprelaj është këngëtarë mjaft i dashur për publikun shqiptar.
Ai ka fansa të të gjitha moshave dhe kjo u dëshmua edhe me një imazh të fundit.
Këngëtari ka befasuar një fanse me nevoja të veçanta në një dasmë familjare.
“Lulja është adhuruese e imja. Shiheni si reagon kur e merr vesh se unë do të performoj në këtë dasmë tek familjaret e saj. Në këtë moment disa nga mysafiret janë përlotur…!”, ka shkruar këngëtari në llogarinë personale në Facebook.
Ndryshe, Nikprelaj është duke punuar në projekte të tjera muzikore.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"