Pas iTunes, tani edhe në YouTube publikohet kënga e re e Era Istrefit me French Montanan02:59

  • 15,269,882 views
Loading...

Era Istrefi ka sjell këngën e shumëpërfolur të rrafshit ndërkombëtar.
Në fakt, fillimisht kënga e re e këngëtares shqiptare është publikuar në iTunes, ndërsa tani edhe në YouTube.
“No I love Yous”, titullohet kënga e cila vjen në bashkëpunim me artistin e famshëm botëror French Montana.
Kujtojmë se prishtinasja u bë e njohur në rrafshin ndërkombëtar me këngën “BonBon” dhe “Redrum”.
Ndryshe, Era ka paralajmëruar edhe projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"