Poni sjell këngën e re “Mon Amour”, shfaqet atraktive në klip03:19

  • 1,353,244 views
Loading...

Këngëtarja labe Poni ka sjell për publikun këngën e saj më të re.

Tekstin e këngës e ka shkruar 2 Step, gjersa për klipin janë kujdesur MAX Production.
Edhe në “Mon Amour”, përkthimi i së cilës në shqip i bie “Dashuria ime”, këngëtarja labe është shfaqur plot stil dhe elegancë

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"