Premierë: Diona Fona lanson “Shootah”, hit i kësaj vere?02:55

  • 1,447,249 views
Loading...

Diona ka publikuar klipin e ri pas një suksesi të jashtëzakonshëm me këngën “Havera”.
Projekti u punua në shtëpinë e hiteve nga Big Bang Beats, në RedBox Entertainment.
Teksti është punuar nga superylli Gjiko dhe vet Diona Fona.
Klipi është xhiruar nga Valon Aziri.
Ky projekt është me potencial për hit veror pas suksesit të këngëtares me projektin “Havera”.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"