Premierë: Edona Llalloshi vjen me këngën e re “Çka m’bane”03:47

  • 3,569,417 views
Loading...

Këngëtarja Edona Llalloshi ka sjell për publikun këngën e saj më të re “Çka mbane”.
Një këngë ritmike-verore, e solli më në formë se asnjëherë këngëtaren Llalloshi, e cila mbetet gjithmonë e pëlqyera e publikut.
Ndryshe, kjo këngë mund të shkarkohet në aplikacionin “Premier Songs”, gjersa duket se do të jetë një hit i bukur veror.
Edona, do të vazhdojë të jetë mjaft e angazhuar me koncerte dhe projekte të reja, njërin prej të cilëve ka paralajmëruar se do ta sjell në fund të sezonit.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"