Premierë: Enca publikon klipin e ri “Ciao”03:36

  • 18,548,058 views
Loading...

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Ciao”.
Ndërkohë, në klipin e këngës, i cili është punuar nga Entermedia, këngëtarja shfaqet mjaft atraktive, teksa ka treguar edhe për xhirimet e kryera në Prizren me fansat, gjë e cila e bën klipin e saj edhe më të veçantë.
“Ciao” është publikuar në YouTube në kanalin zyrtar të këngëtares që menaxhohet nga VEVO, dhe duket të jetë absolutisht një nga hitet e kësaj vere.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"