Premierë: Floriani publikon “Helëm”, një projekt i lezetshëm vero02:48

  • 2,231,321 views
Loading...

Floriani ka publikuar videoklipin e ri të tij.
“Helëm” titullohet projekti i ri i këngëtarit të talentuar, Florianit.
Këngëtari i njohur e sjellë projektin të punuar në tekst nga ImperiAlb dhe të realizuar nga BrickRecords në muzikë.
Videon e ka puuar Entermedia.
Vet Floriani në një intervistë për Telegrafin kohë më parë potencoi se ky është projekt veror i cili ai shpreson se do të pëlqehet nga publiku.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"