Premierë: Getinjo lanson këngën e re “Sexy”, vjen me skena ‘të nxehta’ në klip .03:31

  • 0
Loading...

Reperi i njohur Getinjo ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Sexy”.

Kënga e re është punuar nga dyshja e famshme Zzap dhe Chriss, ndërsa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Getinjo.
Klipi i këngës është punuar në bregdetin shqiptar nga FilmNation.
Getinjo në këtë klip vjen me disa skena ‘të nxehta’ me një bukuroshe, duke iu përshtatur kështu edhe tematikës së këngës.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"