Premierë: Kida thotë “Pe du”03:39

  • 8,423,622 views
Loading...

Këngëtarja Kida ka prezantuar për fansat projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Pe du”.
Ndërkohë, ajo vjen mjaft atraktive dhe joshëse në klipin e ri, xhirimet e të cilit janë realizuar në Ulqin, nga produksioni Filmnation.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"