Premierë: Mihrije Braha publikon “Jam nxon”, shfaqet atraktive në klipin e ri03:24

  • 268,383 views
KANALET I PERKASIN WEBFAQES WWW.ALBANIAN.TV
NA VIZITONI!

SE SHPEJTI ME APLIKACION TONIN!

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Jam nxon”.
Ndërkohë, klipi duket të jetë gjithashtu mjaft “i nxehtë’, dhe në të këngëtarja vjen mjaft atraktive.
Xhirimet e klipit janë realizuar në Dhërmi, ndërsa është finalizuar si klip nga Blerdi Malushi

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"