Shkëlzen Jetishi publikon këngën e re, ka një mesazh të fuqishëm!03:41

  • 103,180 views
Loading...

Shkelzen Jetishi, i njohur si Xeni ka publikuar projektin më të ri.
“Këngët e reja t’i këndojm por të vjetrat mos ti harrojm”, i realizuar nga produksioni JOYMedia, ku ka mbledhur të gjithë arshikët gjakovar në një vend.
Projekti është realizuar në pjesën e vjetër të qytetit të Gjakovës, duke sjell një mesazh të fuqishëm “Këngët e reja të këndohen por ato të vjetrat asesi të mos harrohen”
Në videon e publikuar shihet edhe doajeni dhe legjenda e muzikës popullore Ismet Peja.
Për më tepër shikoni videon e mëposhtme.

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"