“S’ka inat” edhe me klikime, Nora dhe Roberti drejt milionshit për 48 orë03:11

  • 11,478,364 views
Loading...

Nora Istrefi dhe Robert Berisha sollën para dy ditësh befasi për publikun, këngën e tyre më të re duet “Ska inat”.
Një këngë ritmike, e cila transmeton vetëm dashuri, bëri për vete publikun, për të cilët kjo këngë tashmë është shndërruar në hit
Këtë e vërtetojnë edhe klikimet në videon zyrtare në YouTube, pasi vetëm pas një dite pasi është publikuar kënga, ka arritur mbi 760 mijë shikime në YouTube.
Në përfundim të 48 orëve nga lansimi, dueti pritet të arrijë milionshin e parë të klikimeve, duke shënuar kështu edhe një nga rekordet e shikueshmëris së klipeve për këtë verë.
Kompania “Bzzz”, është ajo e cila qëndron prapa vërtetësisë së klikimeve, duke menaxhuar me të drejta të plota këngën në Youtube.
Mbetet të shihet sa do të vazhdojë suksesin i projektit më të veçantë të çiftit

Loading...
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"